Корзина
2 отзыва
+38 (044) 5816172
+380 (66) 3015322
УкраинаКиевпр-т. Академика Паладина, 44
www.as-tech.com.ua
Оставить отзыв

Официальный Samsung как отличить?

Официальный  Samsung как отличить?

Официальные продукты Samsung

Купуйте офіційні продукти SAMSUNG!

Дізнатись більше

Купуючи офіційну техніку Samsung, 
ви гарантовано отримаєте:

Високоякісний продукт 
з гарантією від виробника

Компанія Samsung Electronics постійно працює над вдосконаленням якості своїх продуктів. Кожного року інвестиції в розвиток та дослідження нових технологій сягають сотень мільйонів доларів США, що дає можливість створювати продукти з неперевершеним рівнем комфорту у використанні. Завдяки високій якості матеріалів, що використовуються у виробництві продуктів Samsung Electronics, компанія стабільно утримує лідерські позиції на ринках портативної електроніки, ТВ та мобільних пристроїв.

Цілодобову інформаційну 
підтримку та сервіс

Маючи у своєму арсеналі найбільшу мережу професійних та авторизованих сервісних центрів по всій території України, компанія Samsung Electronics посідає почесне перше місце за рівнем та якістю сервісу і гарантійного обслуговування споживачів. Ефективна робота всієї сервісної мережі забезпечується надійними поставками комплектуючих до всієї лінійки продуктів Samsung Electronics, представлених в Україні, а це понад сотні тисяч найменувань, які кожного дня надходять до сервісних центрів компанії. У разі виникнення будь-яких запитань споживачі можуть скористатися послугами лінії інформаційної підтримки, що працює цілодобово, 7 днів на тиждень. Оператори кол-центру – це професіонали своєї справи, що володіють усією необхідною інформацією для надання ефективної та своєчасної допомоги.

Український 
ЛОКАЛІЗОВАНИЙ контент

Одним зі стратегічних завдань Samsung Electronics є створення товарів, максимально адаптованих для потреб локальних ринків, що забезпечує неперевершений комфорт та позитивний досвід у використанні продуктів компанії. З цією метою Samsung Electronics створює локалізовані сервіси та контент, а також програмне забезпечення, що робить використання новітніх технологічних розробок компанії інтуїтивно зрозумілим та простим.

… а найголовніше – ви отримуєте впевненість 
у надійній роботі обраного товару.

Пам’ятайте! Купуючи товари, які було завезено на територію України неофіційно, ви сприяєте створенню нелегальних схем, завдяки яким держава не отримує коштів до бюджету, котрі мали б витрачатись на покращення освіти, медичного обслуговування та добробуту всієї країни. 

* Дані на зображенні наведені у якості приклада. Маркування присутнє на упаковці та на внутрішній панелі телефона під акумуляторною батареєю на кожному офіційному мобільному пристрої.

Знак відповідності

Якщо повний код моделі продукту Samsung закінчується літерами, які наведено нижче, а національний знак відповідності ("трилисник" обрамлений розірваним колом), це свідчить про те, що виріб офіційно завезений в Україну і пройшов всі необхідні процедури оцінки відповідності вимогам технічних регламентів України.

Аудіо/Відео
Продукт Останні літери коду
Телевізор UA
Домашній кінотеатр NWT, XER, RU
Музичний центр NWT, XER, RU
Побутова техніка
Продукт Останні літери коду
Холодильник UA
Пральна машина YLP, LP, LD
Кондиціонер SER
Варильна поверхня BWT, WT
Мікрохвильова піч BW, BWT, UA
Пилосос XEV, SBW, EV
IT
Продукт Останні літери коду
Монітор UA, EN, CI
Принтер XEV
Мобільні пристрої
Продукт Останні літери коду
Смартфон SEK
Планшет SEK
Носимий пристрій* SEK

* носимі пристрої - Gear S3, Gear VR, Gear Icon X, Gear 360

 
Другие статьи